Nasze umiejętności i zaangażowanie
tworzą niepokonaną kombinację sukcesu

Dlaczego my?

Vector Grupa Doradcza jest spółką założoną przez osoby mające wieloletnie i bogate doświadczenie w branży energetycznej w skład którego wchodzą: szeroko pojęte doradztwo energetyczne, doradztwo inwestycyjne z zakresu energetyki, sprzedaż produktów energetycznych, pomoc i prowadzenie spraw z obszaru prawa energetycznego (w szczególności problemów związanych z przepisami Urzędu Regulacji Energetyki). Jesteśmy w pełni niezależną od spółek energetycznych firmą doradczą w zakresie zarządzania kosztami energii dla każdego typu Klienta. Naszym celem jest osiągnięcie statusu firmy pierwszego wyboru dla Podmiotów chcących poszukiwać i wdrażać nowoczesne rozwiązania na polu energetyki dla biznesu. W naszych działaniach zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na zasadę uczciwości i przejrzystości wobec Klientów oraz partnerów biznesowych co potwierdzają nasze liczne referencje.

Posiadamy szeroką bazę klientów zbudowaną na przestrzeni kilku lat, na którą w 85% składają się klienci B2B a pozostałe 15% to Instytucje Publiczne. W wyniku naszych działań współpracujące z nami podmioty oszczędzają rocznie setki tysięcy złotych, a my w ten sposób przyczyniamy się do systematycznego zwiększania konkurencyjności rodzimego biznesu.

Nasz zespół składa się z 7 ekspertów i analityków branży energetycznej bezpośrednio zaangażowanych w każdy proces generowania i późniejszego wdrażania rozwiązań prowadzących do uzyskania oczekiwanych wyników na polu energetyki u naszych Klientów.

Nasze dane znajdziesz tutaj.

Posiadamy liczne referencje:

*Referencje wystawione są dla AS Nexus Trade, to wcześniejsza nazwa naszej firmy.