Vector Grupa Doradcza
Twój partner w biznesie

Współpraca z Vector Grupa Doradcza

Współpraca partnerska

Chcesz zbudować własny biznes na rynku energetycznym w Polsce? Jesteśmy otwarci na współpracę. Od samego początku sukcesywnie poszerzamy grono osób chcących współpracować z nami w zakresie doradztwa energetycznego oraz handlu energią elektryczną i gazem.

Współpracę Partnerską kierujemy do  firm oraz przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z firmą Vector Group. Nasza oferta skierowana jest w głównej mierze  na organizacje sprzedażowe regionalne i ogólnopolskie, biura rachunkowe, biura projektowe, firmy świadczące usługi elektryczne.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą partnerską prosimy o przesyłanie aplikacji (z dopiskiem „Partner Handlowy”) na adres mailowy: kontakt@asnexustrade.com lub kontakt telefoniczny pod numer 537 888 518. Skontaktujemy się Tobą w celu ustalenia warunków współpracy.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Współpraca otwarta

Jeśli  masz dostęp do klientów biznesowych lub prowadzisz własną firmę i masz ochotę pośrednicząc zarobić w sektorze energetycznym, a nie chcesz angażować się w zawiły proces doradztwa energetycznego przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość wyjątkowej współpracy z naszą firmą. Poleć nam potencjalnego klienta zainteresowanego naszymi usługami, a my podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem!

Za przygotowanie odpowiednich analiz, propozycji i całościową obsługę klienta oraz za wszelkie związane z tym koszty odpowiada zawsze Vector Group. Twoja kluczowa rola sprowadza się do przekazania  rzetelnego kontaktu i ciepłego zarekomendowania nas. Gdy umowa z nowym klientem zostanie pomyślnie sfinalizowana podzielimy się z Tobą naszym zarobkiem.

Umowa, jaką wspólnie zawrzemy nie uwzględnia zakazu konkurencji, jedynie oświadczenie o zachowaniu poufności.